2019 Ajandası – Kırmızı: Kolektif

2019 Ajandası – Kırmızı: Kolektif

Günlük hayatta yapılması gereken işleri, düzene sokmak için hatırlatmaya yardımcı olan not defterlerine ajanda denir. 2019 senesi için hazırlanmış olan, bahsi geçen ajanda, kolektif bir çalışmanın ürünüdür.

2019 Ajandası-Kırmızı İçerik Zenginliği

2019 Ajandası-Kırmızı, zengin bir görsel içeriğe sahiptir. Kullanım rahatlığı sağlayacak yapıda olan ajandanın, kapağı da parlak kırmızı desenlerle kaplıdır. Günümüzde akıllı telefon ve bilgisayarların hatırlatma özelliğini kullanan, genç neslin de zevkle kullanması için tasarlanmıştır. Söz konusu ajandanın başlıca özellikleri şu şekildedir:

Haftanın ilk günü olan pazartesiden başlayıp, pazara kadar devam eder. Haftalık ve aylık planlayıcıları içerir. Ajandayı kullanan kişiler için motivasyon sözcükleri ile dolu sayfalar yer alır. Yapılacaklar listesi, aylık yapılacaklar şeklinde yer almıştır. Not almaya yarayan sayfalarında, görsel açıdan zenginlik sunan çiçek resimleri yer alır. Sayfa çevirmesinde kolaylık sunması açısından, spiralli olarak yapılmıştır. Takvim 2019 Ocak ve 2019 Aralık aylarını içermektedir. Dizayn şıklığı yaratmak maksadı ile, 2019 yazısı altın varak şeklinde yazılmıştır. Ayrıca iç kapak cebi de 2019 Ajandasında tasarım zenginliği sunan detaylardır.

2019 Ajandası-Kırmızı Kullanım Rahatlığı

2019 Ajandası, sadece çalışan kesimi düşünerek tasarlanmamıştır. Kullanıcı kesimi olarak, öğrenciler, ofis personeli ve ev hanımları da düşünülmüştür. Belli bir yaş üzerindeki kesimin kullanmaya alışık olduğu ajandalar, bahsi geçen 2019 Ajandası ile her yaş grubunun ilgisini çekecek görsel zenginliktedir. Ayrıca,  birinci hamur kağıda yapılan basımı ile de öne çıkan kalitededir.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın