AstroDefter (2 Farklı Renk)- Zeynep Turan

AstroDefter (2 Farklı Renk)- Zeynep Turan

Son yıllarda yaptığı astroloji yorumlarıyla gündemde olan Zeynep Turan astrolojiye lise yıllarında ilgi duymaya başlamıştır. Bu alanda yazdığı kitapları da kısa zamanda çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır. Bu kitaplarından biri de AstroDefter adlı eseridir. Yazar bu kitabında yaşamı kolaylaştırmak ve hayatı renklendirmek için yapılabilecek aktivitelerden bahsetmiştir.

AstroDefter kitabı defter biçimindeki tasarımıyla oldukça dikkat çekici bir halde yayımlanmıştır. Ayrıca iki farklı rengi mevcuttur. Gezegenlerin, güneşin ve ayın hareketlerine göre verdiği mesajların ne olduğunu bu kitapta bulabilirsiniz.

Astroloji ile ilgili birçok soruya açıklık getiren AstroDefter kitabının tanıtım içeriğine geçiyorum.

AstroDefter Kitap Tanıtım Metni

Hangi günler riskli, kolay, akıcı ya da zorlayıcı!

AstroDefter hayatınızı kolaylaştırsın! Bu sabah çok huysuzum, başım yerinden kalkmıyor, anlamsız bir öfke var içimde, çok kararsızım gibi düşüncelerinize cevap bulamıyorsanız, işte cevabı burada! Sizlere yol haritası olacak AstroDefter Siyah Kuğu Kitap tarafından yayımlanıp Astrolog ve Yazar Zeynep Turan tarafından hazırlandı.

Bu defterde yer alan özel günleri ve gezegen hareketleri Güneş ve Ay konumlarına göre kaleme alındı. Ay’ın huysuz günde olduğu zamanlarda kendinizi çaresiz, bitkin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Ay’ın ruhunuza yansıyan ışığını ve mesajlarını işte bu defter sayesinde bulabileceksiniz. AstroDefter’de huysuz günlerde yaşamınıza kolaylık sağlayacak sürpriz notlar ve öneriler ile karşılaşacaksınız.

Bazı sorularınız bu sayede nedensiz kalmayacak. Düşüncelerinize, tavrınıza, gündelik pratiğinize eşlik edecek AstroDefter sayesinde yaşamınıza kalite ve farkındalık getirebilirsiniz. Sizler için hazırlanan bu özel çalışmada Güneş ve Ay ‘ın en aktif olduğu dönemlere dair bilgiler bulacaksınız.

Ay, ruhunuza ve düşüncelerinize yön verirken, Güneş hareket alanınıza ve kararlarınıza eşlik edecek. Tutulma dönemlerinde, Güneş’in burç değişiminde, Yeniay ve Dolunay döngülerinde AstroDefter sayesinde bu uzun Zodyak yolculuğunda size gökyüzü adına eşlik edecek.

Astrolog Zeynep Turan tarafından hazırlanan AstroDefter gökyüzünün Astrogündem rehberliğine eşlik etmenizi sağlarken, kişisel tavsiyeleri de takibinize alarak yaşamınıza kolaylık ve renk katabilirsiniz.

Bu özel çalışma defter formatında pratik kullanımlı bir gökyüzü rehberidir. Astroloji’nin bayramı olarak kabul edilen 21 Mart 2018 gününden başlayıp, 21 Mart 2019 tarihine kadar her güne özel içerikleri ile adeta yaşamınızın ayrılmaz bir parçası olacak.

AstroDefter Kitap Detay

Kitabın Türü: Hobi, Astroloji

Kitabın Sayfa Sayısı: 216

Kitabın Basım Yılı: 2018

Kitabın Kağıt Cinsi: 2. Hamur

ISBN: 9786059331920

Son Yazılar
Bir cevap bırakın