Beni İçinden Sev Ahmet Batman

Beni İçinden Sev Ahmet Batman

Ahmet Batman’ın Beni İçinden Sev kitabının baş karakterinin adı Güçlü’dür. Güçlü, 1984 yılında Aydın’da dünyaya gelmiştir. İkiz kardeşi vardır. Hasta doğmakta ve yoğun bakıma alınmaktadır. Babası hayata tutunması için ona Güçlü ismini koymuştur…

Kitap buraya kadar normal olsa da bir kurgu olduğu düşünülen bu kitabın e-ticaret sitesi sahibi girişimci Güçlü Gökozan’ın hayatının neredeyse bir kopyası olduğu düşünülmektedir.

Kitabın Konusu

Ahmet Batman son zamanların en fazla okunan yazarlarından biri olmuştur. Sosyal medyanın çok fazla kullanıldığı günümüzde yazdığı denemeler ile en fazla paylaşılan yazarların da başında gelmektedir.

Beni İçinden Sev, Ahmet Batman’ın önceki kitapları gibi aşk dolu bir deneme kitabıdır. Okuyucuyu yine kısa kısa süslü cümleler ile etkisi altına alıyor ve sevdikleri ile bunları paylaşmalarını sağlıyor.

Bir aşkı en güzel dilde anlatan yazarlardan biri olan Ahmet Batman yine herkesin kalbini kazanmayı başaracak bir eser ortaya çıkartmıştır. Okumayı düşünenlerin hiç pişmanlık duymayacakları bir kitap.

Beni İçinden Sev Kitap Tanıtımı

Kimsenin bilmediği bir şarkısın.

Bana kendini öğret.

Başka hisleri başka insanlarda değil de hepsini sende tüketmek isterim çünkü ikimiz başkayız, kimsenin bilmediği bir başka dünyayız.

Bakma sen bu kalabalığa, bu dünya bizim için yaratıldı. Başkaları sadece başkaları olarak kalsın, sen bir hayal kur kendine ve içinde sadece bize yer oldun.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın