Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor Cullen Bunn

Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor Cullen Bunn

İşte Deadpool’un bu çılgınlığı Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor, adlı seride gözler önüne serilmiştir. Seride Deadpool akıl sağlığının düzeltilmesi için akıl hastanesine yatırılır ancak Psycho-Man’in bilinç altına girip orada tek bir amacı ortaya çıkarmasıyla Deadpool bütün kurgusal karakterleri öldürmeye karar verir.

Seri tamamen Deadpool’un önüne çıkanı öldürmesi ile ilgili değil, aynı zamanda Deadpool bu ölümleri zaten kurgusunuz, nasıl olsa geri geleceksiniz ilkesi ile yapmış ve en sonunda kendisi kurgudan çıkıp gerçeklikte çizgi roman yazarlarını öldürmeye gitmiştir.

Serinin yazarları Cullen Bunn ve Dalibor Talajic, bu seriyle Deadpool’un katana’sına dönmek için hiç bu kadar hazır olmadığını söylemektedir. Aynı zamanda Cullen Bunn okuyuculara serinin orijinal serinin devamı olmadığını, tamamen yepyeni ölüm saçan bir karmaşa olduğunu söyleyerek uyarıyor.

Açıklamalara bakarsak çılgın bir serinin yolda olduğunu anlayabiliriz. Tabi işin içinde Deadpool ve bütün Marvel Evrenini öldürmek varken çılgın olmayacağını düşünmek pek de akıllıca olmazdı.

Beş sayılık yepyeni seri kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz türden, olduğunu düşündüğümüzden herkesin mutlaka okumasını tavsiye ederiz. Keyifli okumalar.

Kitap Tanıtım Metni

Ya Deadpool hakkında eğlenceli olduğunu düşündüğünüz her şey asında sadece rahatsız edici ise? Ya Marvel Evreni’ni oluşturan herkesi ve her şeyi öldürmeye karar verirse? Ya hakikaten bunu becerebilirse?

Bu da sizin için eğlenceli olur muydu? Ağzı bozuk paralı askerimizin çarpık bir dönüş yapıp başka hiç kimsenin yapamadığı bir şekilde her Marvel kahramanını bir korku çizgi romanında kurbanı haline getirmesine şahitlik edin.

Deadpool Marvel Evreni’ni Öldürüyor serisinin #1-4 arası sayıları (Yani tamamı!) bu ciltte toplanmıştır. Yazan Cullen Bunn (Venom) ve çizen Dalibor Talajic (X-Men).

Son Yazılar
Bir cevap bırakın