Düşerken Tarık Tufan

Düşerken Tarık Tufan

Tarık Tufan’ın yeni kitabı Düşerken, yine okurların kalbine hitap etmeye devam ediyor. Yazar yazdığı kitaplar ile çok geniş bir okuyucu kitlesine sahiptir.

Kitap dramatik bir konuyu ele almış ve bize keskin hesaplaşmaların romanını sunuyor. Okuyucuyu kitaba bağlamayı başarıyor.

Yazarın belli bir tarzı olduğundan bu kitabında da bunu yansıttığını görüyoruz. Bazılarına göre eleştiri sayılırken bazılarına göre de anne hasretini, annesizlik hatta baba ile çatışma durumları göz önünde bulunduruluyor.

Düşerken Kitap Konusu

Düşerken, fiziken ya da mekan olarak hem de ruhen bir hatta birkaç öyküyü barındıran bir kitaptır. Bir film senaryosu kadar, hayatın dışındaymış gibi durmasına rağmen hayatın ortasında yer alan iç içe öyküleri içinde barındıran bir roman.

Kitap bazı şeylerin aslında hiçte göründüğü gibi olmadığını haykıran, suskunluğun, yürek yangınlarının geçit resmidir.

Yazar, Tarık Tufan kitabında zaman zaman sürprizlere yer vermiş, aynı anda birkaç anlatıcının olduğu kitap bazen bir yol hikayesine dönüşürken bazen de geri dönüşlerin dillendirildiği güzel bir hikayedir.

Tarık Tufan kitapları ile tanışmış olan okurlar diğer eserlerini de okuyup beğeneceklerdir. Her ne kadar farklı karakterlere yer vermiş olsa da ruha dokunuşlarıyla varlığını hissedeceksiniz.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın