Kendine Hoş Geldin

Kendine Hoş Geldin

Kendinden başka kimseye ihtiyacının olmadığını hala anlayamadın mı? Yaşamış olduğun kötü günleri düşün sana senden başka kim yardımcı oldu hiç kimse, ayağın takılıp düştüğünde kim elinden tutup kalkmana yardım etti, ağladığında kim yanında oldu tabi ki hiç kimse. Şimdi söylesene bana yetmedi mi başkaları için yaptığın fedakarlıklar? Düşsen’de, ağlasan’da yine sana en büyük destek olan sensin.

Kendine Hoş Geldin Kitap Açıklaması

Kendinden başka kimseye ihtiyacın yok. En kötü gününü düşün, sana “Yanındayım.” diyen onca insan vardı. Tek başına atlatmadın mı? Düştün, ayağa kendin kalkmadın mı? Doldun, tek başına ağlamadın mı? Soruyorum sana: Değmeyecek insanlar için kendine yeteri kadar haksızlık yapmadın mı?

İnsanlar gelip geçici. Unutma, kimse senden daha çok düşünmeyecek seni. Gitmem diyenler gidecek, sen yine kendine geleceksin. Düşeceksin, ayağa yine kendin kalkacaksın. Yaralanacaksın, yaralarını kendin saracaksın. Onca acının içinden yine tek başına çıkacaksın. Sarılmaya ihtiyacın olacak, yine kendine sarılacaksın. Dertlerin seni yakacak, Anka Kuşu gibi küllerinden doğacaksın.

Kendine iyi bak, sana en çok sen lazımsın.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın