Ölümsüz Aile-Natalie Babbitt

Ölümsüz Aile-Natalie Babbitt

Bana göre kitap demek okumaya başladığım anda herhangi bir cümle başına geldiğimde gözlerimi kapatıp hayalimde okumaya devam etme hissi demek. Ölümsüz Aile tam da istediğim gibi gözümde canlandırdığım romanlardan biri oldu.

Bu tür standartlara sahip bütün kitaplar sanat eseridir ve kendisini coşku ile okutmayı başarır. Yazar, Natalie Babbitt kitabını ilk defa okuyor olsam dahi bana bu duyguları yaşattığı için kitabın sonuna nasıl geldiğimi hatırlamıyorum.

Kısacası, bütün çocuk ve gençlerin keyifle okuyacağı harika bir gençlik kitabı. Bu nedenle herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilir ve hayatta ölüm olduğundan yaşamın yaşanmaya değer olduğunu hatırlatabilirsiniz.

Ölümsüz Aile Kitap Tanıtım Metni

Issız bir ormanın ortasında, suyundan içene ölümsüzlük vaat eden bir pınar…

Bu pınarın suyundan içerek ölümsüzlüğe kavuşan, ama nedense ölümsüz olmaktan pek hoşnut olmayan bir aile…

Gün gelir pınarın başına bir genç kız gelir. Ölümsüz Aile, yani Tuck’lar, bu güzel kızın, pınarın suyundan içmesine engel olmak; akıp giden dünyanın, sürekli değişen bir doğanın parçası olmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu kanıtlamak zorundadır.

Ölümsüz Aile milyonlarca çocuğa ulaştı; birçok dile çevrildi, hem Amerika’da hem de Avrupa’da okullarda okutuldu. Çocuk edebiyatının bu unutulmaz klasiği, Türk çocuklarının beğenisine sunuluyor.

Ölümsüz Aile Kitap Detayı

Kitabın Türü: Çocuk & Gençlik, Çocuk Öykü & Roman

Kitap Sayfa Sayısı: 108

Kitap Basım Tarihi: 2017

Kitap Kağıt Cinsi: 2. Hamur

Kapak: Ciltsiz

Boyut: Normal

ISBN: 9789754583496

Son Yazılar
Bir cevap bırakın