Özgüveni Keşfedin Melanie Fennell

Özgüveni Keşfedin Melanie Fennell

Oxford Üniversitesi Hastanesinde görevli olan Melanie Fennell‘in kaleme aldığı bu kitap özgüven sorunu olanların kendi kendilerine yardım edebilmesi için oluşturulmuştur.

Özgüveni Keşfedin kişiler arası ilişkilerin nasıl düzenlendiğini ve kendi iç dünyanızda oynadığınız psikolojik oyunları merak edenlerin kitabı diyebiliriz.

Kitap aynı zamanda insan düşüncelerini kökten değiştirecek ve özgüven eksikliği yaşayanların kendilerine nasıl bir çıkar yol bulmaları gerektiğini açıklayıcı bir şekilde anlatmaktadır. Mutlaka herkesin okuması gereken bir eser olduğundan gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Özgüveni Keşfedin Kitap Tanıtım Metni

Bilişsel Davranışçı Teknikleri Kullanan Bir Kendine Yardım Rehberi

Bilişsel Davranışçı Terapi duygusal bozuklukları, düşüncedeki olumsuz örüntüleri değiştirerek tedavi eder. Panik atak, depresyon, kaygı, kumar bağımlılığı ve bazı yeme bozuklukları gibi uzun süreli rahatsızlıkların üstesinden gelemeye yardımcı olmada uluslararası olarak temel bir yöntem olarak kabul edilmiştir.

“Özgüveni Keşfedin” Oxford Warneford Hastanesi Klinik Psikoloji Bölümünden Dr. Melanie Fennell tarafından bir kendine yardım kitabı olarak geliştirilmiştir.

Bu kitap, okuyucuya durumlarını anlama ve yeni bilgiler edinerek, olumsuz kendilik imajının kısır döngüsünü kırma ve kendini kabul etme sanatını öğrenerek yaşamlarını daha iyiye doğru değiştirmede yardımcı oluyor.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın