Pembe Fili Düşünme- Zeynep Selvili Çarmıklı

Pembe Fili Düşünme- Zeynep Selvili Çarmıklı

Psikolojiye olan ilgisi sayesinde bu alanda kendini geliştirmiş olan Zeynep Selvili Çarmıklı’nın Pembe Fili Düşünme kitabı yayımlandı. Kısa sürede çok satanlar listesinde kendine yer bulan eserin dili akıcı ve anlaşılırdır. Verilen örnekler sayesinde kitabın sürükleyiciliği artmıştır.

Kişisel gelişim kitabı olan Pembe Fili Düşünme adlı eserde bir şeyi düşünmemiz gerektiğini kendimize söylesek de yine de beynimizin onu düşündüğünü anlatmaktadır. Bu eserde beynimizin bize olan oyunlarını ve kendimizin de bu oyunlara severek isteyerek katıldığımızı belirtmek istemiştir.

Panik atağı nasıl atlatacağımız hakkında da bilgiler içeren eserde ayrıca başımıza kötü bir olay geldiğinde de bunu gülerek karşılamamızı ve kaçmamamız anlatılmıştır.

Etiketlere takılmadan yaşamamız gerektiğini vurgulayan Pembe Fili Düşünme kitabının içeriğine göz atalım.

Pembe Fili Düşünme Kitap Tanıtım Metni

Düşünmemem gerekiyor. Tamam, o zaman kocaman, gri bir balina düşünürüm. düşünme. Balinalardı değil mi su püskürten? O kadar zaman nefeslerini mi tutuyorlar, ne yapıyorlar?  düşünme. Geçenlerde aldığım kitabı da düşünebilirim.  düşünme. Çok heyecanlıyım başlamak için.  düşünme.  düşünmemem lazım. Acaba kaç defa düşündüm?  düşünme.

Böyle de düşünmemem lazım galiba.  düşünme.  düşünme. Mini mini bir kuş donmuştu, pencereme konmuştu.  düşünme. Of kaç dakika oldu acaba?  düşünme. Dakika tutmayı unuttum galiba.  düşünme.  düşünme. Acaba telefonum nerede? Kılıfı da pembe! La la la la.  düşünme.  düşünme.

Pembe Fili Düşünme Kitap Detayı

Kitabın Türü: Kişisel Gelişim & Psikoloji, Bireysel Gelişim

Kitabın Sayfa Sayısı: 208

Kitabın Kağıt Cinsi: 2. Hamur

Kitabın Basım Yılı: 2018

ISBN: 9789751038760

Son Yazılar
Bir cevap bırakın