Tokuz Ama Açız! Ayşegül Çoruhlu

Tokuz Ama Açız! Ayşegül Çoruhlu

Alkali Diyet kitabının da yazarı olan Ayşegül Çoruhlu, tarafından kaleme alınan Tokuz Ama Açız kitabı sağlıklı beslenme ve diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor.

Sağlıklı beslenmeyi ne kadar önemsiyorsunuz, ne derece başarıyorsunuz bilemem ama bu kitabı okumaya başladıktan sonra sağlıklı beslenmenin önemini daha iyi anlayacaksınız.

Biyokimya uzmanı olan Ayşegül Çoruh, kitabını sade bir dil ve akıcı bir üslupla kaleme almış, karmaşık tıbbi terimleri hereksin anlayabileceği bir şekilde aktarmayı başarmış.

Ayşegül Çoruh İle Sağlıklı Beslenme

Sağlıklı beslenmeyi düşünüyorsanız karşınıza bu konuda sizlere çok güzel yön verecek doktor Ayşegül Çoruh çıkacaktır. Kitabı biyoloji-biyokimya konuları ile dolu ama bunları olabildiğince açıklayıcı bir şekilde anlatmış.

Kitap sağlıklı beslenme konusunda kaleme alınmış olsa da kesinlikle şunu yiyin ya da bunu yemeyin gibi kurallardan ibaret değil.

Yazar, bazı tüketilen gıdaların neden yenmemesi gerektiğini vücut mekanizmamızın nasıl çalıştığını ve nelere ihtiyacı olduğunu anlatmaktadır.

Kısacası Ayşegül Çoruh ile sağlıklı beslenme yolunda sizlerde birer adım atabilir ve Tokuz Ama Açız felsefesini benimseye bilirsiniz.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın